Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2009.   #121
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao smarkovic Pogledajte poruku
@jablan
Osim očekivanja da se objavi iznos ovog konkretnog ugovora, ja nisam video neke konkretne predloge. Ako sam nešto propustio, molim da me ispraviš.
Pa malo li je, za početak? Nakon tog i svih drugih malih i velikih ugovora... Mene takođe, a primetio sam i još ljudi po netu, interesuje kalkulacija cene domena, posebno sada nakon dovoljno vremena da biste raspolagali dovoljnom količinom realnih podataka za neku suvislu kalkulaciju. Takođe bi dobro došla i neka analiza samog procesa registrovanja domena, potrebnog vremena po fazama, razne statistike itd.

Po meni, laiku, to bi i bila neka poenta vašeg postojanja, da se trudite da 1) cenu domena i 2) vreme i korake potrebne da se do njih dođe gurate da budu što manji. A da te priče, PR, popularizacije i edukacije ostavite ljudima koji od svega toga žive. Snaći će se oni i bez drugarskih 200 tisuća...
jablan je offline   Odgovorite uz citat