Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 10. 2007.   #13
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Tamara Pajkić Pogledajte poruku
A htela bih i da se oprostimo jer vidim da u jednoj temi neki član ispira usta sa mnom zbog mog potpisa tako da očigledno nisam dobrodošla u ovoj sredini a nisam navikla da me izbegavaju.

Ne znam zašto posle srdačne dobrodošlice uvek mora da se jave neki socijalni slučajevi puni kompleksa i zavisti i da izmišljaju teorije zavera. Mislila sam da je ovde situacija drugačija, čast veoma ljubaznim izuzecima
...
Tamara, jako mi je žao mi je sto te moja šala tako nasjekirala, uopšte se nije radilo o "ispiranju usta" tobom niti je bilo na tvoj račun, a ponajmanje je bilo zlonamjerno. Upravo kao što kaže Conica, bilo je na račun momaka i njihove reakcije (u kojoj ne vidim ništa loše, naprotiv) kobajagi sam gunđao... Šala, dakle... Vjerovatno šala na pogrešnom mjestu, u pogrešno vrijeme i na pogrešan način, ali šala

Zbilja mi je žao što si tako shvatila i što je neko blentavo zezanje preraslo u ovo. Izvini

PS. Razumijem da si bila ljuta, stoga ovu gomilu epiteta na moj račun neću komentarisati, ali i ti ga pretjera...

No hard feelings?
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline