Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2009.   #125
smarkovic
Slobodan Marković
Qualified
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 153
Hvala: 67
86 "Hvala" u 30 poruka
smarkovic će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za smarkovic
Default

@jablan @oksite @bluesman
Ne znam da li ste propustili neke od mojih prethodnih poruka, ali tu primedbu o obustavljanju kampanje sam već notirao. Dakle, evo mog dosadašnjeg spiska:

- Da se kampanja obustavi
- Da se objavi visina ugovora
- Da se komunikacija RNIDS poboljša kroz bolji sajt i blog
- Da se angažuje profesionalna firma koja će osmisliti kampanju, a da se pre lansiranja kampanje koncept prođe kroz raspravu na forumima
- Da se napravi neki dokument sa objašnjenjem cene domena
- Da se obave analize procesa registracije domena, uključujući potrebno vreme po fazama
- Da se objave razne statistike (ove bi bilo dobro precizirati "razne")

To je ono što ovu diskusiju čini smislenom. To je ono što ja lično očekujem da vidim u porukama. Ja zaista ne znam kako drugačije bilo ko može da dođe do onoga što predstavljaju konkretna očekivanja "stručne i šire javnosti" u vezi sa radom RNIDS....

Svi izneti predlozi svakako imaju smisla i potpuno se slažem sa njima (što tiče kampanje, mislim da nema potrebe objašnjavati da sam i pre nego što je lansirana bio za to da se ne lansira u ovom obliku).

Što se mene tiče, svi ovi predlozi ulaze na moju task listu za što skoriju realizaciju, zajedno sa već detaljnom listom o povećanju javnosti rada sa http://www.rnids.rs/files/rg-javnost.pdf i grebaću i dalje sa svih 10 noktiju sve dok se ne realizuju.

Što više vas bude delovalo na ljude u/oko RNIDS u vezi sa bržom realizacijom ovoga što je napisano, zajedno samnom ili bez mene, bilo formalno ili neformalno, brže ćemo doći do cilja.

Jebi ga, Blues, ja stvarno ne znam kako ovo što pričam može da se podvede pod demagogiju, zlu nameru, napušavanje, neuvažavanje i slično...

Pozdrav,
Sloba
smarkovic je offline   Odgovorite uz citat
3 članova zahvaljuje smarkovic za poruku: