Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 02. 2006.   #7
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Meni je bez veze da Adsense ima previse pravila.

Ima na raznim forumima diskusije o pravilima na Adsense a ne bi bilo lose da neko ko je dobro upoznat sa Adsense programom da napise sva najbitnija pravila na jednom mestu.

Ja znam nekoliko pravila ali znam da ih ima vise. Na primer, nije dozvoljeno da se govori koliki je CTR. Ne znam da li je dozvoljeno pored Adsensa imati i neki drugi program, na primer AdBrite? Drugar kaze da nije dozvoljeno.
Da li je dozvoljeno da ako imas 10 sajtova da na svih 10 stavis isti Adsense kod?

Takodje, ja nisam stavio nigde Adsense ili neke druge kontekstualne reklame ali kada sam gledao sign-up proces video sam da ako se izabere hrvatski (ako je sajt na srpskom) da onda imas mogucnost samo za search opciju. Da li oni proveravaju da li ti je sajt na srpskom ili engleskom? Bluesman, kako si ti to resio sa DTP? Imas Adsense reklame a forum je na srpskom. Da li si prijavio Romance Cafe kao engleski sajt pa onda na osnovu toga stavio i reklamu i za DTP?

Moze da se otvori i nova tema za Adsense pravila.

BTW. I Amazon krece na trziste konekstualnih reklama.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat