Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2006.   #46
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Uvek kažem, konstruktivna kritika je bolja od 500 praznih pohvala. Ovakvi tipovi komentara su jako korisni i ne vidim razlog zašto bih se uvredio zbog njih. Pobogu, gledam ih svaki dan na forumu

@blues:

Što se taskova tiče, trenutno su osmišljeni više kao todo liste nego kao stvarni taskovi. Dobio sam dosta zahteva da se poradi na taskovima tako da će jedna od budućih verzija imati dva plugina:

1. todo - taskovi ovakvi kakvi su sada
2. taskovi - long description, attachments, comments, due date, time tracking, dependencies (max 2 nivoa zavisnosti). Dosta novih featurea, ali opet sve svedeno na tu meru da bude jednostavno za korišćenje.

Klijente možeš da dodaš projektu na Permissions stranici. Projeckat - People - Permissions. Upravo danas me je čovek zamolio da u 0.7 dodam i mogućnost da admin može da izmeni dozvole unutar Edit user forme tako da će i to biti dodato. Mislim da je će to biti dobar feature koji će smanjiti probleme i nejasnoće.

@McKracken - šta vidiš kao neprirodno kod navigacije (pošto mi samo "neprirodna navigacija" ne pomaže baš previše ). Za nered se slažem. Ljudi takođe navode i nemogućnost postavljanja prioriteta (projekat koji je prvi dodat će biti na vrhu stranice iako je neki koji je kasnije dodat možda 10x važniji) i sakrivanja viška informacija. To ćemo srediti.

Btw, ako imate bilo kakav konkretan predlog, mock ili bilo šta slično nemojte oklevati. Konstukrivnom kritikom i dobronamernim savetom me sigurno nećete uvrediti

Hvala na komentarima.

Poslednja izmena od Ilija Studen : 15. 08. 2006. u 18:14.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat