Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 09. 2011.   #21
paja_XML
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 03.09.2011
Poruke: 12
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
paja_XML is on a distinguished road
Default

pardon, ne bih da njuskam i da zavirujem sta ko ima. to me se ne tice, a nije ni pristojno ni u mom stilu. kad sam napisao sta sam ja imao, a sta su mi ukrali, neki su se bunili. vama je tesko ugoditi, zar ne?

svejedno, sta god da imate od intelektualne svojine, ako bilo sta imate (osim bezbroj postova na ovom forumu), daj da vidimo kako to i cuvate? to je tema. kako se branite od lopova? to je bilo moje pitanje iz uvodne teme, na koje je malo ko napisao smislen komentar.

pretezno ste pisali zalopojke i tuzbalice kako vam je uvodno stivo dugacko, ne svidja vam se bold/prelom teksta, kitili ste temu komentarima sa YU-Шљубе i sl. ovaj gore mislilac je uz svoju sliku dodao i valjda svoju karikaturu, valjda da doprinese grafickim sadrzajima ove diskusije, uz vec bogat izbor lepih slicica na pojedinim avatarima.

dakle mekkrakenu, ako ti je bas stalo da napises ovde sta ti imas, evo ja cu rado da procitam. mogu i da ti komentarisem, ako se setim kakvog komentara. zato slobodno napisi. mene, eto zanima. i napisi kako stitis to sto imas od intelektualne svojine.

pozz
paja_XML je offline   Odgovorite uz citat