Tema: cups.org.yu
Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 05. 2006.   #5
Denis_Radenkovic
profesionalac
Professional
 
Avatar Denis_Radenkovic
 
Datum učlanjenja: 31.01.2006
Lokacija: Madtown, the capital of 'America's Dairyland'!
Poruke: 252
Hvala: 2
7 "Hvala" u 6 poruka
Denis_Radenkovic is on a distinguished road
Default

^ Meni pocetna vec deluje dosta cistije i preglednije .

Citat:
Originalno napisao ddz
Problem sa Helpdesk dokumentacijom je u tome što nemam šta da stavim u sidebar - linkovi ka ostalim h/d tekstovima su preveliki (pravnici obožavaju duge naslove), a ne vidim ništa drugo što bi imalo smisla da se tu nalazi. Pokušao sam da malo suzim tekst, tek onda ni na šta ne li?i...
Navigacija ka ostalim clancima bi dobro dosla tamo. Posto su dugacki, probaj da skines bold, povecaj razmak izmedju <li> tagova i verovatno ce posle toga biti manje text heavy.

Citat:
Originalno napisao ddz
Stara verzija sajta je imala još jedan problem: Svi modeli zakona, i neke knjige su se nalazile u download sekciji. I, dok je nama geekovima najnormalnije da stvari koje želimo da skinemo potražimo u download sekciji, manje vešti posetioci su jedva uspevali da na?u fajlove koji su ih interesovali. Iskoristio sam izbacivanje promo teksta iz sidebara na naslovnoj strani, pa sam ispod banera i brze pretrage stavio hint za download, ali bojim se da ?e malo ljudi videti ovako sitan tekst.
Probaj da promenis ime linka/sekcije. Preimenuj "Download" u "Dokumentacija", "Dokumenti" ili "Modeli zakona" ...tj. naziv na osnovu kojeg bi bilo lakse predpostaviti sta se tamo nalazi. Mozda je samo to u pitanju.
Denis_Radenkovic je offline   Odgovorite uz citat