Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 12. 2006.   #131
Dušan Dželebdžić
Nekad bio ddz
Expert
 
Avatar Dušan Dželebdžić
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Poruke: 590
Hvala: 88
402 "Hvala" u 51 poruka
Dušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoroDušan Dželebdžić će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za Dušan Dželebdžić Pošaljite poruku preko Skype™ za Dušan Dželebdžić
Default

Joj, moram da odgovorim jednim offtopicom, brišite slobodno, jače je od mene

Off Topic:
Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Sto se tice dizajna, ne verujem da neko moze da zameri na ovoj jednostavnosti kada je ovo Zeldmanova tema a on je ipak jedan od vrhunskih interfejs dizajnera.
Negde tamo oko '93/'94, stigne meni rođaka iz Amerike, sa punim koferom stvari za nas. O sreće i radosti mojih najbližih, svako je dobio baš ono što je želeo, a ja neku odvratnu duksericu. Kad je rođaka izašla iz sobe pita mene baba:
B: Jaaao, jel' ti se sviđa, ju što je lepa!
Ja: Ne.
B: Kako može da ti se ne sviđa!? Pa to je američka dukserica!


A sad poenta: Ja stvarno poštujem Zeldmanov rad, baš kao što poštujem Dragana kao dizajnera, Iliju kao programera, Gorana kao blogera itd. Ali, to ne znači da smatram vrhunskim sve što su oni ikada dizajnirali/programirali/napisali.

Dejane, no hard feelings, ali svaki put se setim babe kad neko izjavi nešto u stilu ove tvoje poruke
__________________
Converting dead links into hyperlinks since 1996.
Dušan Dželebdžić je offline   Odgovorite uz citat