Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2008.   #11
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Hvala, ja sam ovo slušao na radiju B92, tako da sam pričao po sećanju... mada vidim da su procenti otprilike slični.

Što se vlasti tiče, evo jednog "plastičnog" primera: U Boljevcu gde su ponovljeni izbori zbog nepravilnosti, ovaj put ubedljivo je pobedila Lista za Evropsku Srbiju (valjda se tako zove, uglavnom koalicija oko DS) iako je na prvom glasanju pobedila SRS (sa malom razlikom, ali ipak pobedila).

To samo potvrđuje ono što se odavno zna da "obični ljudi" glasaju za pobednike bez obzira da li se slažu ili razumeju šta ko zastupa. Uvek se setim onog dede koji je pre 15 godina kada ga je Vuk Drašković pitao zašto glasa za SPS a ne za SPO rekao: "kada dođeš na vlast glasaću za tebe".

Dobro, to ima puno veze i sa mentalitetom, ali mislim i da obrazovanje značajno utiče.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat