Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 12. 2006.   #38
jopa
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 12.11.2006
Lokacija: Zagreb
Poruke: 22
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
jopa is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao mungos
Ma jok, ne poznajem ih. Ali ih anonimus Jopa, o kome ne postoji nikakav pisani trag na Webu izuzev klinačkih blogova na blog servisima, sve redom poznaje i sa njima je "na prst u dupe"



Za početak, Adriatica.net je u 50% vlasništvu Europapress holding (EPH). http://www.business.hr/show.php?id=7610&src=limun

Da ne dužim priču, jer nije ovo kviz znanja, ukoliko te još interesuje u koje je Internet kompanije sa tvoje gornje liste nedodirljivi EPH još uložio i smatra ih svojim "kćerkama tvrtkama", slobodno se javi preko pp


End of discussion.
nemaš ti pojma tko sam ni što sam nit ti ja imam potrebu obrazlagat niti to ima ikakve veze s temom. tvoj post je odličan primjer kako ne treba diskutirati i komunicirati na određenu temu kada nestane argumenata.

Ako si pročitao članak onda si mogao zaključiti da je adriatica.net i prije ulaska EPH bila najveća riba weba ovih prostora, a samo ulaganje nije ništa promijenilo u negativnom smislu, dapače. Naći jednog takvog ulagača u sajt tj. tvrtku koja na njemu radi svakom od kolega s foruma bilo bi ispunjenje poslovnih ambicija i dokaz da se kvalitetan rad i trud u sajt isplati. A po svim pokazateljima isplatit će se sigurno i ulog ulagaču.

mogao bih ti još ja napričati toga i o radu u adriatica.net i o nadolazećim projektima Nine Pavića, čelnika Europa Press Holdinga no vidim da tebi to nije potrebno jer razgovaraš ko da si Boga za bradu povukao.
jopa je offline   Odgovorite uz citat