Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 01. 2011.   #8
Petar Marić
Python Ambassador
Master
 
Avatar Petar Marić
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 602
Hvala: 28
27 "Hvala" u 17 poruka
Petar Marić će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Petar Marić
Default

Citat:
Originalno napisao Nikola Pogledajte poruku
U decembru je sestra odnela HP Compaq Presario CQ61 u WinWin radnju u Novom Sadu gde je ustanovljeno da je punjac u kvaru. Radnik je predlozio da kupimo novi punjac ili da presnimimo podatke sa HDD-a i donesemo punjac i laptop da ga posalju u Beograd ili da ga sami tamo odnesemo (?!).
Bar su bili korektni i iskreni pošto nije do njih - KimTec i Pakom servisi tako zahtevaju, znam nažalost. Pakomovo tumači garanciju da je punjač potrošna roba te ne spada pod garanciju - meni je Pakom servis u okviru garancije (5. mesec od 24) originalni punjač naplatio oko 80e.

Naravno prvo je laptop 20 dana ležao u servisu i hvatao prašinu (doslovno, trebao sam da slikam slojeve koji su se nakupili). Da sam to znao ne bih ga ni slao u servis.

Nixa, što se tiče novog zakona:
  1. pre nedelju dana sam kupio Nikon fotoaparat i na njega dobio samo godinu dana garancije, iako je uvoznik/distributer ranije davao 2
  2. danas sam posetio PC Practic i video da Apple proizvodi još uvek imaju samo godinu dana garancije, iako prodaju opremu od GlobeNet koji daju 2
  3. znaš li ti čoveče gde živiš?
__________________
Python Ambassador of Serbia
Petar Marić je offline   Odgovorite uz citat