Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 08. 2010.   #2
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

^ Eh brate, gde smesti ovu temu u opusteno kad se meni i kosa i pritisak dizu samo na pomisao kroz sta sam sve prosao da "hitno" dobijem IMKR za zenu od jedne maticarske sluzbe.
Doduse, opusteno je najbolji moguci atribut koji opisuje nacin rada drzavnih organa ako ne bismo prelazili granicu dobrog ukusa i pristojnog izrazavanja.
Upit sam poslao sve kako je i ponudjeno elektronski sa njihovog sajta, onda sledi nekoliko telefonskih kontakta od kojih je svaki deseti bio uspesan, a ti uspesni su se pretvarali u price tipa "odakle si ti rodjace", "a sto se tebi toliko zuri", "e zete jesi ti neki navalentan"...a zavrsilo se slanjem lokalnog poznanika u "izvidnicu" na licu mesta. Naravno ni "izvidnica" nije uspela bog zna sta da uradi ali je zato uljudno i domacinski ponudjena sa vrucim cvarcima na zamascenom papiru na sred kancelarijskog stola pored trofejne pisace masine.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat