Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 03. 2006.   #41
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ne mogu da prepoznam kuda je otisla ova tema. Da li pričamo o B92 kao informativnoj kući, da li pričamo o njihovom web sajtu, da li pričamo i medijima u Srbiji ili pričamo o politici generalno. Meni ne smeta ništa od toga, nego hajde da onda promenimo naslov teme ili nešto.

Ja sam 4 puta komentarisao do sada i 3 puta su mi objavljeni komentari, sva 4 puta sam ih kritikovao (u principu retko ostavim "poruku podrške širom srbije" već komentarišem kada kritikujem). Međutim, stvarno ono kada se vidi, zvuči kao dnevnik RTS-a kada je pok. Milošević dobijao "telegrame podrške iz svih krajeva Srbije".

Malo mi smeta i ta kvazi-sub-urban kultura koje se toliko grčevito drže, i dok ne "odrastu" nikada neće biti velika info-kuća. Iskreno, liče mi na nekog 15-ogodišnjaka koji, kao i svi u njegovom dobu, misli da je totalnu drugačiji od drugih, da je rođen da promeni svet i da se ceo svet vrti oko njega. A onda odlazi u ekstreme i postaje ekscentrik pokušavajući da pokaže drugima da je poseban. Svi smo bili u toj fazi, samo neki nikada ne izađu iz nje. B92 još nije izašao i njima nikako ne odgovara da nema Miloševića - jednostavno se ne snalaze najbolje.

A što se tiče b92.net slažem se da je totalno konfuzan i prosečnom čoveku je teško da nađe bilo šta što nema link na naslovnoj strani.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat