Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 07. 2012.   #6
Dejvid1976
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 22.07.2012
Poruke: 15
Hvala: 13
0 "Hvala" u 0 poruka
Dejvid1976 is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Dejvid1976
Default

Hvala na dosadasnjim komentarima!

Pokusacu biti konkretniji sa pitanjem. Online biznis koji cu pokrenuti ce pruziti priliku odredjenom profilu ljudi da se reklamira na mom sajtu za xx dinara/dollara mesecno, godisnje, itd.

Sto se tice mesecnog prihoda, plan je da se ne bude pohlepan ali su naravno ocekivanja i vera u uspeh veliki inace ne bi imalo smisla ni sprovoditi ideje u delo. Igracemo na kvalitet i mukotrpan marketing, a cilj (ili nada) je da se ocekuje neki promet od 2500+ Eura mesecno posle nekih 9-12 meseca postojanja i da se pokrene jos jedan online business i tako se proporciono siriti kao kompanija svake godine .

Naravno sve mora biti legalno 100%, a sa ovim gore u vidu nisam siguran da li bi moje poslovanje bilo smatrano legalnim ukoliko koristim offshore kompaniju, a novac zaradjujem na teritoriji Ex Yu i drugo pitanje bi bilo koliki bi bio porez koji bih morao platiti ukoliko otvorim Srpsku kompaniju? Mozda povezano sa ovim je omoguciti korisnicima placanje SMS-om, itd zasta predpostavljam da bih morao imati Srpsku kompaniju i da ne mogu sklopiti ugovor sa mobilnim operaterom kao fizicko lice?!

Ovo su naravno pitanja za neko pravno lice ali posto sam ja eto daleko (Dubai) nije mi bas jednostavno sve to saznati odavde.

Pozdrav i svima koji me savetuju da razmislim pre vracanja ali to je vec neka druga tema koja nije za ovaj forum.

Hvala!

Poslednja izmena od Dejvid1976 : 25. 07. 2012. u 01:46.
Dejvid1976 je offline   Odgovorite uz citat