Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 11. 2005.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Ilija aka Ruby

Posto Ilija sve cesce zavrsava svaki post sa "E sad cu da se prebacim na Ruby" a da ne zagadjujem ostale teme, htedoh da upitam Iliju, a time i pokrenemo diskusiju o tome: Gde ces ti to, osim u svojoj sobi, da koristis taj famozni Ruby?

Ako ces da programiras u Ruby iz zadovoljstva ili iz znatizelje to razumem, ali ne razumem sve cesce izjave "sad cu da predjem na...." Kako da predjes? Kome ces da radis i gde ces to da postavis da radi (osim na svom racunaru)?

Mislim da se olako odusevljavate egzoticnim tehnologijama, iskreno ako Ruby (Buby, Baby, blah-blah...) postane standard onda cu i ja "da predjem" na sta god to bude ali dotad ...

Mene iskreno interesuje i koliko to servera ima PHP5? Isti Ilija tvrdi da mu je 9 od zadnjih 10 projekata "PHP5 only" - ja samo pitam da li je on bas toliko "lucky" ili su to neki nekomercijalni projekti? Mislim da je "9 od 10 projekata u PHP5 only" jos uvek malo preterano za komercijalno web programiranje. Am I right or am I wrong?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat