Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 05. 2006.   #4
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Napokon jedna "normalna" tema

Možda nije loša ideja da se klade baš oni koji ne znaju puno o fudbalu Moja žena generalno više dobija od mene, ali igra na sitne uloge i male kvote pa sam ja u totalu ipak bolji

Setite se svetskog prvenstva 2002 godine u Koreji i Japanu (eh, kome ja govorim ... ) kada su svi tipovali na Francuze da će ponovo biti prvaci sveta, sa Anrijem kao top evropskim golgeterom i Zidanom u zenitu moći, pa su ne samo izgubili prvu utakmicu od Senegala sa 1:0 nego se čak nisu kvalifikovani za drugi krug. Ako se dobro sećam čak ni gol nisu dali iz 3 utakmice koje su odigrali. Znam čoveka, koji je u Atlantiku uplatio 17 000 maraka na tiketima, i posle te prve utakmice bacio pola tiketa jer je odigrao sve do kraja na Francuze.

Svetsko prvenstvo je totalno drugačiji događaj, igra se totalno različito nego obično jer nema popravih, jedan loš dan ekipe i ćao.

Savetujem da tipujete na bar neko iznenađenje, na prošlom svetskom prvenstu ih je bilo puno. Igrajte i na prelaze ( 2 - 1, 1 - 2) tu su kvote od 25,0 do 35,0 i na 100 dinara uzima se oko 3000 dinara (meni je to 2 puta došlo na prošlom SP i moja žena još jednom ).

Italijani po tradiciji uvek igraju slabo prvi krug, obično su im rezultati 0:0 ili 1:0. Ko razume - shvatiće.

... ostalo ako bude interesovanja
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat