Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 01. 2009.   #61
treety
član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 16.01.2009
Poruke: 40
Hvala: 2
6 "Hvala" u 5 poruka
treety is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao webgazda Pogledajte poruku
nego mogli bi da se vratimo na temu Aktuelnosti.com

ne treba niko da hvali, treba da vidimo druge stvari
Evo ovako, inace jedini news agregator koji pratim je naslovi.net i to posredstvom gReadera. Vesti.rs sam posetio jednom-dva puta, a za ostale poput CroRSS sam tek tek nacuo... UBR, ovom prilikom da kazem da ni mileusnu ni pecu, a nikoga od vas ne poznajem i nemam nikakve licne veze, te smatram da mogu napisati objektivan komentar.

Na vasem sajtu ne nadjoh nista novo, a nadjoh da cak ima i manjkavosti u odnosu na konkurenciju:
1. nemate ni najosnovniji search
2. RSS? ja ne videh, niti mailing listu ili newsletter sign-up
3. bilo kakvo prilagodjavanje sadrzaja stranica pojedinacnim interesima i potrebama posetilaca, u jeku web applikacija, barem sa cookijem, ako vec nemate user login
4. favorizovanje medija - samo primer, za Region Subotica (valjda je grad a ne region, btw), zadnja vest vam je sa subotica.rs, i sve vesti su vam subotica.rs, a skrenucu vam paznju na vest na danas.rs (koji takodje navodite kao izvor od pre par sati) koju niste agregirali... da hocu jednoumlje pratio bih samo jedan news portal a ne agregatore
5. dizajn, iako laik, smatram prilicno skrpljenim i losim, raspored elemenata na stranici pri manjim rezolucijama (1024px) i raspadanje stranice u slucaju da korisnici imaju instaliran softver poput AdBlockera za FF (na news argegatoru ja moram da skrolujem stranicu na dole, da bih procitao najnovije vesti(?!), pa to valjda ide u vr' stranice).

Ja kao korisnik u sumi gotovih agregatora nemam vremena da vi prelezite porodjajne beta-ish muke, ja cu ipak nastaviti da koristim nesto sto je vec gotovo i kilometrima ispred vas.
treety je offline   Odgovorite uz citat