Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 10. 2007.   #162
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Zato sam i stavio samo 10 postova, da bude potpuno nefunkcionalno

Salu na stranu, iz veoma objaktivnih razloga nisam stigao da to sredim danas ali dodacu kad stignem, da feed ukljucuje nesto tipa poslednjih 24h.

Sto se tih feed-ova tice, vec sam ranije rekao da, iako me u zivotu ne interesuju slava i novac (interesuje me samo novac), Blogodak sam uradio za slavu, tako da mi nije bas bitno koliko ce on novca prikupiti. Sa druge strane, naravno da mi je stalo da ga sto vise ljudi koristi, jer u protivnom dzaba sav moj trud (pa i novac), no ne mislim da je ovo korak u losem smeru.

Tvrdim da pola ljudi koji dolaze na Blogodak nema pojma ni cemu on sluzi (a uz to i ne radi), a kamoli da koriste RSS feed. Uostalom, 50% posetioca koriste IE, you make conlusion

Sve u svemu, ovo i jeste odradjeno za Pedju, Ziru i ostale koji vise vole da koriste RSS reader, siguran sam da ce i pored ovoga Blogdodak imati svoju publiku. A na kraju, ako bas postanem alav na pare, uvek mogu da vam kvarim ugodjaj sa reklamama u feed-u ))
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!
dinke je offline   Odgovorite uz citat