Pogledajte određenu poruku
Staro 11. 11. 2009.   #4
dinke
Super Moderator
Invented the damn thing
 
Avatar dinke
 
Datum učlanjenja: 06.06.2005
Poruke: 2.371
Hvala: 370
701 "Hvala" u 194 poruka
dinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamendinke je pravi dragi kamen
Default

Inace od android uredjaja u Srbiji su trenutno dostupni ovi:

HTC Tattoo
HTC Magic
HTC Hero
(mogu se uzeti i preko vipa lockovani na njihovu mrezu)

I vec spomenuti Samsung Galaxy koji se moze uzeti preko Telenora a verovatno postoji i u slobodnoj prodaji.

Sto se HTC-a tice nemoj da te specifikacije telefona zavaraju, posto ces gledajuci u njih tesko naci neke razlike, a razlike u ceni nisu male. Tattoo je najpovoljniji (preko VIP-a je mislim 30-tak hiljada din) ali ekran je toliko los u odnosu na Hero-a da postaje prakticno neupotrebljiv. Sa druge strane Magic ima skoro identican hardware (razlika jedino u kamerici) ali Hero ima sense interface koji dramaticno poboljsava opsti utisak androida. Kako Sense izlgeda u praksi mozes videti ovde:

http://www.youtube.com/watch?v=aaFH0vI2w1A

Magic opet moze da se "hakne" tako da se na njega instalira Hero-ov ROM, i onda prakticno dobijes Sense za novac koji dao za Hero (Hero je 120e skuplji mislim), ali ne znam da li postoje primetne razlike u kvalitetu ekrana. Sve u svemu, ako zelis da testiras sva 3, odes lepo u neko predstavnistvo VIP-a i poigras se sa njima.

Nadam se da sam bio od pomoci
__________________
Caught in a Web|Blogodak
With great power comes great responsibility!

Poslednja izmena od dinke : 11. 11. 2009. u 10:55.
dinke je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" dinke za poruku: