Tema: Opera 9
Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 10. 2006.   #23
bojan_bozovic
expert
Master
 
Avatar bojan_bozovic
 
Datum učlanjenja: 20.12.2005
Poruke: 730
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
bojan_bozovic is on a distinguished road
Default

Citat:
skinuo sam i najnoviju operu 9.01 i sada gmail radi, ali kada kliknem na "You are currently viewing Gmail in basic HTML. Switch to standard view" onda samo beli prozor, ima neko resenje ?
Ima. Vrlo je jednostavno. Ne koristi gmail. Ako cemo iskreno, webmail ne bih ni koristio da imam smtp+imap/pop mailbox ali ga nemam.

Da dodam jedan hint, sta ako posetis sajt Mike iz Bunuse koji je IE-only i ne radi u tvom browseru? Jbg, ides na drugi da nadjes sta ti treba, a to i za Google vazi. Pogotovu kada se uzme u obzir da Operu ignorisu a Safari ne (a tako i Yahoo), ti su sajtovi vrlo neprofesionalno uradjeni, znamo da Yahoo i Google imaju market capitalization od preko 50 milijardi dolara i imaju para da posalju kosmonaute na Mesec, to nije pravio Mika iz Bunuse. Nego sta, sa 50 milijardi para ne mogu platiti desetak HTML kodera, oce.

Yahoo je najgori sa sniffingom browsera za Yahoo mail beta, WTF, sta jedna sktripta moze znati koji ja browser koristim ako npr. podesim da se user agent ne salje (bar K-meleon i Konqueror to omogucavaju)? Cak sam i na svom sajtu imao posetioce sa HPUX, AIX, Solaris OS, Mac/68k i slicnim, a kao je na ogromnim sajtovima mogu samo da zamislim, to nije jedan posetilac sa opskurnim OS i browserom u mesec dana.

Poslednja izmena od bojan_bozovic : 12. 10. 2006. u 10:53.
bojan_bozovic je offline   Odgovorite uz citat