Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 05. 2007.   #5
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

svaka inicijativa je super, ali treba sagledati kolika je efikasnost iste... ja sam vise za neku akciju Internet autobus gde se ide po celoj Srbiji i "siri istina". Jer bojim se da ce ovo proci kao jos jedan supercool event a sama popularizacija ce se svesti na geek likove koji idu na sve dogadjaje ovakvog tipa, poenta je nekako privuci one koji su totalno nezainteresovani za net i ne vide nikakav benefit od istog.

Da li je normalno da opstina od 40.000 stanovnika nema svog provajdera... Ne bas, a u Srbiji je takvih mnogo A takvih opstina je vise, i pitanje je koliko ce sve ovo dopreti do tih ljudi... Cinjenica je da Beograd ima najvise ljudi, ali zasigurno ima i najveci procenat korisnika Interneta u Srbiji...

Ono sto je jaaako dobro jeste inicijativa, konstantno pojavljivanje u javnosti i isticanja problema, i pokusaj "otvaranja ociju" onima koji zaista mogu da donesu neke promene, i zato thumbs up i ja sam sa Vama...

Off Topic: o ovome se puno pricalo ovde i izvinjavam se sto ponavljam ali jednostavno takvo je stanje stvar
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem

Poslednja izmena od Eniac : 23. 05. 2007. u 13:25.
Eniac je offline   Odgovorite uz citat