Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 08. 2007.   #62
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Pazi, ako ga ne ispustas iz ruku - slikavas sve redom, gledas sebe preko GPS-a kako ides gradom, slusas muziku, radio... normalno da ces sprziti bateriju za dan, i manje. Otkako me prosla pocetna euforija klikanja svega i svacega, baterija mi traje min. 2 dana, razgovaram vise nego inace (malo manje kucam sms), na brzinu proverim mail iz kafane, odsurfam da vidim nesto sto mi zatreba (a komp nije tu ili me mrzi da ustanem iz fotelje), opalim 2-3 fotke, itd. Ne stedim ga, koristim ga normalno.

Jos jedno poredjenje sa N80: i pored najbolje volje, nisam mogao a da ga ne punim svaki dan, koliko god (ne) koristio telefon. Cak sam uzeo i novu bateriju misleci da stara crkava, ali bas nista se nije promenilo.

E sad, ovo je sve subjektivno, ja ne znam da li ti razgovaras 10 minuta dnevno, pola sata, tri, pet... al' ja nikad zadovoljniji pazarenom robom
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat