Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 04. 2008.   #35
Vokic
In da house
Qualified
 
Avatar Vokic
 
Datum učlanjenja: 19.12.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 131
Hvala: 3
3 "Hvala" u 2 poruka
Vokic is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vokic
Default

Evo preleteh na brzinu preko pitanja, odgovora, doskocica i sala i mogao bih da postavim jedno pitanje... Mozda cu da ispadnem gloop ali ajde...

Poenta cele price bese tipa: promenim nekoliko opcija, gledam kako sistem radi i ako mi se ne svidja, samo kliknem cancel i sve je po starom.. Right? E pa ono sto meni bode oko (po win logici stvari) jeste to da prvo moras da lupis neki apply ili ok (kada se cak dialog zatvara, tako da ni nema cancel-a koji ostaje)... U tom slucaju cancel po logici stvari ne vraca prethodno stanje podesavanja, nego zatvara dijalog... Tako da podesavanja ostaju promenjena ako se opet rucno ne vrate na staro stanje... Najbanalniji primer: Date&Time u win-u... Double click na satic dole u task baru, promenis date sa 7 na 6-ti april, kliknes apply, konstatujes da ti se ne svidja sto je 6-ti april i kliknes cancel... Otvoris opet date, kad ono i dalje 6... Now what? Koji datum bese...

PS: Just my 2 cents... Niti imam Mac niti zelim da se sa bilo kim prepirem o user interfejsima
__________________
Zasto bih se izlagao mamurluku? Bolje je da ostanem pijan...

oN tHe WeB
Vokic je offline   Odgovorite uz citat