Pogledajte određenu poruku
Staro 04. 06. 2009.   #34
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Vidi, ne ljutim se ja... samo mi je takva faca

Samo pokušavam da ti kažem šta mislim o tome. Ako si pokušao da rešiš problem i nisu zaključili da je potrebno da se menja bilo šta, onda sva krivica pada na njih (ne verujem da se on sam pita, mada i dalje mislim da može da ima dovoljno autonomije u odlučivanju da reši sam ovakve stvari).

Ja bih ti rado pomogao kada bih mogao da ustanovim šta stoji iza onih kriptičnih imena. Pa još na kraju limit 500 ?

BTW, cela frka je nastala kada su se admini žalili gazdama da postojeći hardver nije dovoljan jer je load ogroman, onda je počeo da kopa da vidi šta je problem i naišao na ove querije... dakle, nije da se ne izvršavaju - piče i razbijaju (bukvalno)

Jedno ipak moram da ti priznam, ovaj moj latvijac, litvanac... šta god da je... on te je prešišao sa ovim njegovim umotvorinama.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 04. 06. 2009. u 03:17.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat