Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 11. 2011.   #4
Vladimir Stanković
novi član
Na probnom radu
 
Avatar Vladimir Stanković
 
Datum učlanjenja: 21.10.2011
Lokacija: Beograd
Poruke: 19
Hvala: 6
6 "Hvala" u 4 poruka
Vladimir Stanković is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Vladimir Stanković
Default

Ne volim baš da prijavljujem bug-ove, ali to je normalna stvar što se tiče alpha-beta verzija. Naime, kad se jednom izabere grad (adresu nešto neće da mi kači) i kad se uće u "main" deo sajta promena lokacije putem text fielda je onemogućena ili bar meni ne radi preko Firefoxa.

Što se tiče drugih sugestija (molim te da ne shvatiš ništa zlonamerno, samo su sugestije):
1) Logotip - malo bih poradio na njemu jer mi nije baš najjasniji, ne daje jasnu poruku - mislim da je ovo bitno jer predpostavljam da ciljaš na grupu ljudi, odnosno prosečne korisnike interneta (primera radi, grupu ljudi koja veruje da je Google == Internet).
2) Da sam na tvom mestu gledao bih da idem sa što više Pomoći ili ti "Hint-ova", jer iz iskustva koje imam sa gore pomenutim korisnicima uvek se zabaguju kod detalja, a ipak biti ostati dosledan što se tiče neke dizajna sajta
3) Definitivno bih skinuo onu crnu štraftu na početnoj strani gde je pretraga i promenio nešto sa pozadinom i dugmićem za petragu (da li ići na klasičnu lupicu ili na neku ženicu koja gura korpicu stvar ukusa izbora)
4) Definitivno ubaciti dugme za razmenu na društvenim mrežama jer će to imati veliku ulogu što se tiče posećenosti
5) Možda napraviti foru na početnoj strani aktuelne pretrage tipa danas su "vrele" zone Stari Grad, Banovo Brdo, ...

Eto da ne kakim više za prvi put. Inače odlična ideja. Samo napred i srećno!
Vladimir Stanković je offline   Odgovorite uz citat