Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2007.   #9
LiquidBrain
Milan Cvejic
Wrote a book
 
Avatar LiquidBrain
 
Datum učlanjenja: 05.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.241
Hvala: 32
73 "Hvala" u 56 poruka
LiquidBrain će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Yahoo za LiquidBrain
Default

Meni se iskreno ne svidjaju uopste te fore i ta muljanja... mislim ako nesto pishe da treba da se uradi tako, i ako je to po standardu onda bi i trebalo da se koristi...

E sada jedino osudjujem u ovom slucaju proizvodjace browsera koji nisu implementirali podrsku po standardima... i zbog toga programeri moraju da se maltretiraju oko tih gluposti, pronalazenja workarounda... ipak mi ne treba da se bavimo "muljanjem", vec programiranjem...

Mozda su oni ljudi koji strpljivo cekaju da se sve to standardizuje i u pravu... a do tada koriste vec dobro podrzane tehnologije...
Jer ipak kada pogledas da li koristio tabele ili css za layout, posetiocu sajta nije bitno ako to izgleda isto... A sa druge strane pravljenje layouta uz pomoc tabela je mnogo jednostavnije i standardno i nema muljanja i izmishljanja i josh ne moras da brines da ces sa pojavom nove verzije browsera morati da menjash kod.. jer ce u svakom slucaju tu tabelu opet prikazivati isto...

Nadam se da razumete shta hocu da kazem... Jednostavno mi izgleda kao dobra ideja sacekati kompletnu implementaciju neke tehnologije, pa tek onda je koristiti... manje glavobolja...
__________________
http://weevify.com
LiquidBrain je offline   Odgovorite uz citat