Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 11. 2005.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ja mislim da si ti pogresno shvatio, ja i Ilija smo prijatelji i ne pokusavam da ga ocrnim vec jednostavno pricamo i komentarisem njegov koncept i metod rada. Ti si, kao i bilo ko drugi, slobodan da prokementarises moj koncept i metod rada, niko ti to ne brani dok god se civilizovano ponasamo i obracamo drugima sa "respect" bez obzira koliko je ko iskusan.

Jedino sto hocu da kazem da je Ilija gotovo neupotrebljiv kada je u pitanju timski rad zbog nacina na koji radi. On verovatno odlicno radi sam, ali kao sto sam vec jednom pokusao, bilo je puno nesporazuma kada smo pokusali nesto zajedno da odradimo.

BTW, ne znam da li si procitao ceo thread, ovo sto spominjes "haha, to ti je bez veze" ... je upravo Ilija zapoceo svojim komentarom, pa je zato moj prvi post na ovoj strani poceo ironijom na Ilijin post. Nije bitno, mozda je i u pravu kada kaze da Petar nije dovoljno iskusan, ali postoji normalan nacin da se to kaze.

PS Opusti se, vidim da je "green county" ekipa odmah skocila da brani Iliju, nemate od cega da ga branite, ako pazljivo procitas - u mojim postovima su samo komentari - nema ni jedan "napad". U to lepo obrazlozeni komentari, zar ne? Da li sam u pravu i ko je u pravu, to je drugo pitanje.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat