Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2011.   #10
noviKorisnik
Dejan Katašić
Wrote a book
 
Avatar noviKorisnik
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 1.017
Hvala: 129
86 "Hvala" u 43 poruka
noviKorisnik će postati "faca" uskoro
Default

Pozdrav svima, evo me nanovo nakon kraće pauze. U međuvremenu se i radilo ponešto, tako su i u samoj igri uvedene dve novine na osnovu sugestija sa ovog foruma (ne ova tema, ali privatne poruke da :-) - prva je pamćenje pozicije, igrač može da napusti stranicu i da se vrati kasnije i da nastavi gde je stao (famozni kolačići rade posao, produžavaju pamćenje i do mesec dana), a druga je pozdravna čestitka koju igrač dobija po uspešnom rešavanju poslednjeg nivoa, sa posebnim menijem koji nudi više opcija šta dalje, uostalom, samo rešite poslednji nivo i biće vam jasno o čemu se priča ;-)

Fokus koji sada imam je da osmisllim kako da plasiram ovo dalje, tako da sam u tom pravcu radio izmene na samoj stranici, a takođe i aktivirao neke od popularnih servisa za koje verujem da bi mogli da budu od pomoći.

Ovde se tema sad malo menja, iako dobrim delom ostaje još u domenu ovog foruma, sigurno je da dobro klizi ka onom SEO i slično (e, tu dosad i nemam praktičnih iskustava, tek onoliko koliko sam povremeno virio sa strane i stvorio neku svoju sličicu).

Pozivam vas da ponovo posetite stranicu, pa time ponavljam i link - http://www.novikorisnik.net/boxup/ - ovog puta sa ciljem da se pogleda 'oprema' stranice.

Napomene - Osnovnu temu sajta zasad neću da menjam, ove izmene bi trebale da se oslone na postojeću temu.

E sad, mogao bih ja da sad pišem do mile volje i da opisujem šta sve postoji na stranici ali mi deluje da bi to moglo biti pomalo dosadno, jelte, tako da... bolje samo pogledajte, pa pitajte ako vam nešto od viđenog ne deluje jasno, javite šta nedostaje a šta vam se čini suvišnim, šta bi valjalo da se preoblikuje i kako, eto.
noviKorisnik je offline   Odgovorite uz citat