Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 10. 2010.   #56
degojs
I'm a PC too.
Wrote a book
 
Avatar degojs
 
Datum učlanjenja: 05.06.2005
Lokacija: Kanada
Poruke: 1.354
Hvala: 82
130 "Hvala" u 89 poruka
degojs će postati "faca" uskorodegojs će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao BlusRocker
da otplaćujem kredit za SUV koji mi treba da stignem na posao po kanadskoj snežini.
Interesantno, nisam primetio da ljudi nesto masovno imaju potrebu za SUV-ovima. A oni sto ih imaju, da ih voze zbog snega? LOL Pa kako ja vozim Korolu? I to je mislim najprodavaniji auto u Kanadi. WTF?

I koja to kanadska snezina? Gde to? Mozda 1,000 km na severu, ne znam, moze biti? Ja sam prosle godine 2 puta na svom parkingu ispred kuce, ispred garaze, pobacao lopatom malo sneg. Da sam bacio soli kao komsije, ni to ne bih trebao. A i da ga padne vise, pa? Ocisti sneg malo, sta je problem? Pa i kod nas pada sneg valjda? I cisti sluzba ulice i ovde kada treba. (A i to sto sam morao da pobacam malo - jeste u biti vise zbog pesacke staze ispred kuce, zakonom moras da je cistis - ako se neko oklizne i padne - moze da te tuzi ako nije bilo ocisceno.) Mada, meni nije tesko i da ga padne 5x vise, ih dobro mi dodje malo da se malo razgibavam. Ko nece lopatu, eno mu ga onaj snowblower pa guraj 10-15 minuta ispred kuce. I to ti je tesko? Idi u zgradu pa zivi u stanu.

Svasta. Nemojte ljudi pricati kojesta.. besmisleno je.

BTW, danas je ovde bio bas lep dan, 20 stepeni.
__________________
Commercial-Free !!!

Poslednja izmena od degojs : 24. 10. 2010. u 23:40.
degojs je offline   Odgovorite uz citat