Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 11. 2008.   #10
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Znaš kako Ilija... upravo taj tvoj stav je ono što meni smeta već neko vreme, što si sigurno mogao da primetiš po mom odnosu prema tebi i tvojim postovima.

Pričaš neke stvari na sve strane, a onda je problem što se pojavi na forumu? Šta su trebali ljudi da urade? Pre tvoje prezentacije da potpišu neki NDA da neće nigde da "pisnu" o stvarima koje si im sam ispričao? To nije pitanje "oklen lova, frajeru" već obično pitanje da li si mađioničar ili postoji neka tajna koji mu ne znamo.

Što se tiče "odakle", ja znam odakle, ti znaš da ja znam, znaju još neki ljudi koji ćute sve ovo vreme, zato si se toliko i "cimnuo" kada se potegla ta priča (koju ipak ti sam potenciraš neko vreme, stalno pričaš o tome kako si ti sam svojim snagama to odradio "u slobodno vreme"... što je jako daleko od istine). Tako da i nema mesta "sumnji", jer se sumnja kada u nešto nisi siguran, ja sigurno znam kako si finansirao svoj projekat, bar veći deo vremena. Da bar ne pričaš konstantno o tome - pa da ćutim i ja, ali ti stalno iznova pričaš iste stvari i sve više "kitiš" priču, prosto iritira.

I tvoj poslednji post #110 na ovoj temi, naročito kraj "najmanji problem su pare. Fale muda..." je u istom tom tonu, prosto me provociraš da ti napišem sve što mislim o tebi, a znaš da mi to da kažem otvoreno šta mislim ne predstavlja užitak već potrebu.

Znaš i sam da sam te na nekim sajtovima "branio" odnosno ulazio u konflikt za tebe jer sam mislio da imaš iskrene namere. Takođe znaš da sam ti otvoreno rekao da šta mislim o tvojoj promeni koncepta, u ovom postu sam zažalio što ne mogu da povučem svoju reč (što se inače retko dešava).

Ja na neki čudan način poštujem ljude kao što si ti, beskrupulozne, koji se ne ustručavaju da koriste bilo kakva sredstva da dođu do cilja. Ja to ne umem na taj način i zato poštujem ljude koji od toga ne beže. Opet, strašno mi smeta kada počnu da pričaju neke bajke, odnosno svoje verzije šta se stvarno desilo.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 04. 11. 2008. u 14:35.
bluesman je offline