Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 12. 2006.   #23
zark0vac
Rade Joksimović
Professional
 
Datum učlanjenja: 27.10.2006
Poruke: 220
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
zark0vac is on a distinguished road
Default

Iz mog iskustva moguć je ‚‚kvalitetan" rad od kuće (dosta posla za odredjeni vremenski period), samo je potrebno malo organizovanosti i malo požrtvovanja. Odredim od kad, do kad radim, napravim plan svako jutro kad ustanem i pridržavam ga se (no mater what). Ako je potrebno, isključim telefone, laptop koji koristim prevashodno za surfovanje po netu isključim i pokušavam da se nateram da ga ne upalim, ostala dva pcja (za igre i gluposti u slobodno vreme) ne palim nikad u toku ‚‚radnog vremena" a pc za dev jedini ostaje upaljen gde nisam sputan kojekakvim glupostima, i stvarima tipa: Ma samo još ovo da vidim pa ću se baciti na posao. Tako postižem najbolje rezultate, ali mi i vreme kad se fokusiram na jednu stvar (posao) proleti brzo, i nemogu sam sebi da poverujem koliko sam posla uspeo da odradim. Radno vreme koje odredim najčešće nije izjedna vec podeljen na nekoliko grupa od po par sati da ne buljim u ekran po ceo dan..

Uglavnom da sumiram: Pravljenje plana rada, uskladjivanje ostalih obaveza, pridržavanje planu rada. Klasičan radni dan od kuće
zark0vac je offline   Odgovorite uz citat