Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 08. 2007.   #4
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default

Findomestic (ex Nova Banka). Prvi put kad su stizale pare bio je malo veci "delay", ali posle je sve bilo OK (3-4 dana max, osim ako zakacis vikend pa cekas, recimo, od srede do ponedeljka). Imam par drugara iz BiH koji takodje koriste MB i niko nije imao problema sa prebacivanjem para in/out.

Samo, fora je sto su meni blokirali account (ni dan-danas ne znam zasto tacno) i trazili da ih nazovem, pa kad sam nazvao rekli su da ce biti sve sredjeno za 24h, pa nije sredjeno, i onda je "skroz" blokiran tako da, kad se logujem, samo vidim broj telefona na koji (opet) treba da se javim. "E, ne's kolega". Svejedno mi ne treba vise.

Znaci, support je uzasan (nisam jedini - generalno su tromi, aljkavi, a kad se jave onda napisu esej iz kog malo sta pametno mozes zakljuciti). Sve dok ne iskrsne problem za tech/security ekipom, MB je super

my 2c
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain

Poslednja izmena od BrainDamage : 15. 08. 2007. u 14:29.
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat