Tema: phpWordPress
Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 05. 2006.   #17
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger
Hteo sam jos pre da te pitam kako si dosao na ideju da nazoves firmu Spoonlabs ? Izgleda je trend da firma ima sto zanimljivije ime kao npr. 37 Signals pa da ljudi pitaju sta znaci ime.
Nazalost, na to pitanje nemam odgovor. Ja nisam "kum" imenu firme, to je Markovo delo (druga polovina firme, onaj naturalizovani singapurac ranije pomenut). Jos od ranije je imao to ime na shteku. Inace, u pravu si za "trend", apsolutno smo hteli da izbegnemo reci "soft", "web" i slicno u imenu firme. Prvobitna ideja (moja) je bila da se firma zove Clockwërks ili Clockwörks (da bi amerima "vuklo" na evropski fazon), medjutim sve .com varijante su vec bile zauzete pa smo odustali, insistirao sam na "cistom" .com domenu. Onda smo izvukli taj Spoon iz rukava...

Citat:
Originalno napisao phoenix
Must resist to answer... must resist...
ha HA ha, Jeleno

Citat:
Originalno napisao ppavlovic
E, sad se nesto setih... Vecina rezultata na guglu (jedno 95%) govori o SQL injection propustu. Ko je pronasao taj bug? Vidim da je Secunia zvanicno objavila informacije o tome. Jesi li im trazio proveru ili oni nemaju sta da rade u zivotu pa pronalaze bugove?
Njima submituju bagove treca lica... Taj bug je nasao neki klinac (izvesni r0t) i submitovao na Secuniu. Ja sam odmah nakon toga patch-ovao rupu i poslao, i za sada to je jedina koju su nasli. Inace, nixa je potpuno u pravu, to je odlican PR
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.
boccio je offline   Odgovorite uz citat