Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 05. 2006.   #45
boccio
šegrt
Professional
 
Avatar boccio
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: nbgd
Poruke: 427
Hvala: 27
14 "Hvala" u 8 poruka
boccio is on a distinguished road
Default

Evo jos jednog nesretnika koji ima KDS kuci... Ovde je prica jos tuznija. Meni net ne radi od SREDE!!!!!

Prvi poziv:
ja: @$#!%#!$@#%
teta: A koji modem imate?
ja: pupin
teta: aaa, pa to ne radi bice popravljeno do sutra ujutro
ja: a u cemu je problem?
teta: ne znam, inzenjeri ne rade popodne.

Zbun... potpuni... Naravno, sutra nije radilo ni pod razno, a kad sam nazvao uvece dobio sam isto odjebavanje uz objasnjenje da ce sutra da proradi... To sutra (petak) je navodno proradilo, ali tad se desilo to cuveno sranje sa kablom I odgovor da net nece raditi do utorka... Najsmesnija je bila izjava snajke na telefonu kad sam pitao wtf se desava... Ladno je rekla "ne znamo, evo koleginica pokusava da stupi u vezu sa KDS ekipom (stagod)".

EEEEEEJ?! Pokusava da stupi u vezu, wtf?! Pa nismo na frontu, pa da je 412 motorizovani bataljon odsecen i da vezista pokusava da stupi u vezu, o cemu bre oni pricaju?!

Ne znam, ovo je zaista postalo neverovatno... Ovo vise nije ni hohstapleraj, nego cisto mafijastvo. KDS i SBB su podelili grad kao klasicni mafijaski bossovi, cisto da korisnici ni u ludilu ne bi imali alternativu, a o ovome nemam reci.

Jedino sto mogu da kazem (uz vetar) jeste da svi koji su business korisnici interneta presaviju tabak i tuze govna za pretrpljenu stetu u poslovanju...
__________________
Vivvo CMS
Samo za male pare se mnogo radi.

Poslednja izmena od boccio : 28. 05. 2006. u 14:47.
boccio je offline   Odgovorite uz citat