Pogledajte određenu poruku
Staro 29. 11. 2009.   #146
conica
Pilece krilce(reš)
Master
 
Avatar conica
 
Datum učlanjenja: 12.01.2006
Lokacija: Little boy's playground
Poruke: 604
Hvala: 47
61 "Hvala" u 27 poruka
conica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za conica Pošaljite poruku preko MSN za conica Pošaljite poruku preko Skype™ za conica
Default

Lepo za par reci organizatora - dobro je sto se neko ukljucio pa da konacno dodjemo do necega konstrukivnog.
Kako ja nikada nisam organizovala event, necu nista da pitam ili komentarisem u vezi tog segmenta. Ono sto mene zanima i sto konkretno pitam, jeste sledece:

Kakve su TACNO instrukcije dobili clanovi zirija vezano za glasanje? Ne mislim tu na eticko moralne instrukcije tipa "ne moze da se glasa za svoj sajt". Zanima me konkretno - uputstvo za glasanje. Koliko su bili detaljno definisani kriterijumi i da li su bili posebno definisani za svaku kategoriju, i naravno da li je svaki clan zirija dobio to uputstvo?

Zasto mislim da postoji odgovor na moje pitanje? Zato sto iza ovog eventa stoji Agena, agencija koja je potpisala odredjeni broj sajtova, te stoga je sigurno imala i ljude koji su organizovali ovaj deo posla. A zasto ocekujem odgovor? Zato sto tako nesto ne bi smelo da bude tajna
__________________
HomeOfWeb | BLOG: (hrk)pljuc.com
conica je offline   Odgovorite uz citat