Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 01. 2007.   #15
zark0vac
Rade Joksimović
Professional
 
Datum učlanjenja: 27.10.2006
Poruke: 220
Hvala: 0
1 "Hvala" u 1 poruci
zark0vac is on a distinguished road
Default

Prvo, pohvale za pokretanje tako neceg za srpski jezik.

Umesto onog #logo div-a bi mogao da odradis (ili platis nekom da ti odradi) neki 2.0-like logo.

Nekako mi je prevelika slika crvene knjige (recnika?), mogao bi da odradis to u vektorima, mislim da ce biti bolje, pokusaj pa vidi sta bolje 'lezi'. Kada bi stavio fin logo ne bi bilo potrebe za ovom knjigom, mislim da je i bolje bez nje, previse mesta zauzima...

Takodje bih ti predlozio da 'li' definicije ne idu skroz uz desnu ivicu ekrana, nego da ostavis neku belinu kao kod leve ivice i da im smanjis margin-top.

Sto se naslova tice (reci na kojoj smo), takodje bih ti predlozio da je malo manje istices u odnosu na definiciju mozda time sto ces smanjiti font (kad smo kod fonta, jel si razmisljao da koristis Trebuchet? ).

Sta mislis o tome da u vrhu postavis div sa width:100% preko cele sirine ekrana i da u njega stavis logo, i mozda pretragu po pocetnim slovom? Nekako mi je previse svetlo (znam, znam, less is more).

Eto to je nesto sto sam pri prvoj poseti primetio, verujem da ces uzeti u razmatranje ove predloge, ali prvo sto ti preporucujem da uradis je da ne lansiras zvanicno bez fancy logoa. ;-)
zark0vac je offline   Odgovorite uz citat