Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 11. 2006.   #33
xippi
xippster
Master
 
Avatar xippi
 
Datum učlanjenja: 16.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 681
Hvala: 102
138 "Hvala" u 84 poruka
xippi će postati "faca" uskoroxippi će postati "faca" uskoro
Default

nije za blog. ali treba obrisati post, napisati izvinjenje... bilo sta a ne obrisati ceo blog i zamoliti coveka koji je rekao da to nije ok potez da prestane da pise jer je nekom tamo neugodno. ja razumem da emocije prorade i da se neke strasti verovatno nikada nece smiriti ali ALO! nemojmo se progoniti medjusobno. opet! i na internetu! postoji izvini... a u ostalnom ako su vec komentari cenzurisani neka budu i postovi. kome se ne svidja da postuje cenzuru neka otvori svoj domen i tamo pise sta god hoce na vlastitu odgovornost.
a i sam vic... jeste neumesan ali posle par piva mozes da ga ispricas prijatelju jevreju. u istom je rangu sa: kako se zove cigan elektricar? grom ( ili tamo neki srbin, nek neko smisli nesto ).
mail gospodina svilanovica nisam nasao. na sajtu njegove stranke ne postoji njegov direktan kontakt pa sam link do ovog topika poslao na mail same stranke, ako dodje ovde neka se dogovori sa nekim od vas oko registracije i setupa. bilo bi super da bude goransvilanovic.rs takodje molim onog ko to bude uradio da ne koristi taj cin u licnu promociju. ne mora ni da bude free, cena hostinga je jeftina i verujem da je bar njemu pristupacna :P

da se vratim na naslov teme. srednja strana kurira:

'Topolom protiv ljiljanja!'

'MEDJUNACIONALNI INCIDENT U "VELIKOM BRATU": Kada je posle mnogo popijenog alkohola Crnogorac zapevao "Od Topole", Sarajlija Edin prvo demonstrativno napustio dvoriste, a zatim u suzama otisao u spavaonicu'

to je desno... levo od toga:

'MILOSE, VI STE SIZOFRENICAR!'

'Aca Lukas replicira Milosu Bojanicu i naziva ga dnom dna, bednikom i imbecilom!'

...

zao mi je edina. ne znam zasto je plakao, ne znam sta su mu uradili cetnici. ne znam sta se radilo u ime srbstva i srbovanja. edin je verovatno bio tamo i svojim ocima gledao sta se desava. mozda se i ispovedio, ne pratim velikog brata (i mislim da svi koji su zavisni od posmatranja tudjeg zivota treba dobro da se zapitaju sta rade sa svojim i na sta trose vreme koje imaju na ovom svetu).
sa druge strane zivim u srbiji i poznajem ljude koji su plakali zbog zengi, balija i siptara. plakalo se i zbog stranih placenika i domacih izdajnika. nije nam niko drugi trebao. niti su svi srbi klali, niti su svi hrvati podrzavali oluju niti ce se svaki musliman opasati eksplozivom i dici se u vazduh u slavu alahu. neki su samo zrtve svega toga.
mediji su krivi za pretvaranje licne tragedije u medjunarodni incident i nastavljace iz dana u dan da daju detaljne informacije o razvoju situacije. nije samo kurir u pitanju, video sam i u nekim vestima. sitne duse ce komentarisati. masa ce se zabavljati preko tudjih ledja. dok ne prestane da bude interesantno. onda hajde nesto drugo.

grozim se svog tog podizanja netrpeljivosti. grozim se odluke da se sa bloga b92 udalji sergej jer ga je neko optuzio za antisemitizam na osnovu glupog vica. zasto stvari moraju da postanu toliko... ekstremne?

grozim se i ljudi koji veruju u sve te generalizacije i svih fundamentalista koje god da su nacije ili religije.

ova druga dvojica sa srednje strane ce se prebiti sto fizicki sto na sudu. njima je lako, oni mogu da pricaju sta god hoce i gde god hoce
xippi je offline   Odgovorite uz citat