Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 08. 2009.   #27
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Iskreno ne znam zašto bi neko tražio "informacije" na SN? Po meni su to sajtovi za zabavu, i kada odem na neki facebook ili nešto, poslednje što tražim su informacije. Link do nekog interesantnog youtube, smešna slika, neki interesantan članak,... to je ono što ja očekujem od takvog sajta, a ne "almost there" ili "pokvarilo mi se mleko".

Ako ćemo iskreno deda, ti si baš jedan od aktivnijih samoreklamera (nisi jedini, nego si mi baš zapao za oko - pojavio si se niotkuda i od jednom te ima "svukuda"), i mislim da sam te kao takvog hide-ovao na FB, a društvo ti prave još cirka 30-ak drugih "prijatelja". Nije ništa lično i ne bih da se naljutiš, ali nemaš ni neki orginalni sadržaj na blog-u da bih ga redovno posećivao, pa još kada vidim te silne linkove i slično - smorim se. Ako već nekoga konstantno preskačem - poštenije je i da ga hide-ujem da slučajno ne bih ostavio ovakav komentar tamo

Off Topic: Ako zvučim grubo, sorry, samo iskreno govorim ono što mislim.


Ako već odlučim da odmorim mozak od onoga što trenutno radim tako što ću da nađem nešto zabavno, najmanje mi treba neko da me spamuje (kao recimo danas, kada sam napisao komentar "aman, više..."), čovek je u roku od par sati postovao 4-5 skoro identičnih linkova ka svom forumu. Jednom = dovoljno, dva = dosta, 3 = aman više, 4 = hide.

Ali opet... to sam ja i moji tripovi.. ko zna, možda tako treba a ja sam celu priču pogrešno shvatio.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat