Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 11. 2006.   #61
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

ja sam proveo poslednjih mesec dana pokusavajuci da se prebacim na novi (kvazi-bolonjski) program na faxu...prvo nisu bili obavesteni o ekvivalencijama, onda su cekali odgovor od Univerziteta, onda su cekali da se odrade formulari... i sve to vreme sam morao da trpim brecanja i neljubaznost i cekam u redu za bilo kakvu informaciju...

drugim recima nasi fakulteti nisu zainteresovani ni za ljude koji su na njima (i placaju dosta para za to), varijante sa promovisanjem odseka i slicno su jos sci-fiction (ili dobra volja pojedinih profesora, posto ima i toga, nije da nema..). Ali ipak, sudeci po broju devojaka koje su cekale u redu, izgleda da mladje generacije imaju manje predrasuda o tehnickim fakultetima...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat