Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 10. 2007.   #86
torbica
Moderator
Expert
 
Datum učlanjenja: 01.09.2007
Lokacija: Beograd
Poruke: 484
Hvala: 189
107 "Hvala" u 51 poruka
torbica će postati "faca" uskorotorbica će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za torbica
Default

Citat:
Originalno napisao MorenoArdohain Pogledajte poruku
^ I jel trajalo?
vuces me za jezik...

ja licno organizovao nekoliko es okupljanja posle, recimo kad su dolazili cesi i
pricali o community wifi mrezi.

a sa Slobom ucestvovao u organizaciji

1. jun 2007.
Seminar o dostupnosti telekomunikacionih usluga
Centar za razvoj Interneta je u saradnji sa Republičkom agencijom za telekomunikacije, 1. juna 2007. godine organizovao predavanje i diskusiju na temu široke dostupnosti telekomunikacionih usluga.
25. maj 2007.
Seminar o rešavanju sporova između korisnika i operatora
Centar za razvoj Interneta je u saradnji sa Republičkom agencijom za telekomunikacije, 25. maja 2007. godine organizovao predavanje i diskusiju na temu rešavanja sporova između korisnika i telekomunikacionih operatora, te mogućnostima za donošenje regulative iz ove oblasti, koja se nalazi u nadležnosti RATEL.

7. decembar 2006.
14-dec: Seminar o javnosti rada RATEL
Centar za razvoj Interneta je u saradnji sa Republičkom agencijom za telekomunikacije (RATEL) 14. decembra 2006. organizovao predavanje i diskusiju o javnosti rada RATEL i mogućnostima za unapređivanje procesa javnih konsultacija o regulativi čije je donošenje u nadležnosti RATEL.

9. novembar 2006.
7-8 nov: Seminar o politici radio-frekvencijskog spektra u Srbiji
Centar za razvoj Interneta je u saradnji sa Republičkom agencijom za telekomunikacije 7. i 8. novembra 2006. oranizovao seminar i diskusiju o politici radio-frekvencijskog spektra u Srbiji.

itd...
dakle znam sta pricam
ps ES leto nismo ponovili zato sto nismo zeleli da uradimo gore (bilo je extra) a Mica, ja i ostali organizatori smo usli u svoje obaveze.
Dakle procenis svoje snage!
torbica je offline   Odgovorite uz citat