Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 10. 2007.   #87
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

pa nije bas da nema napretka. Prvo prostor i briga oko predavaca je na mnogo visem nivou nego prosle godine, hotel je solidan, obezbedjen je wireless sto je jako bitno za IT ljude i slicno. Sa druge strane dosta se gledalo na propuste u prosloj godini, agenda seminara je prilagodjena kracim i dinamicnijim predavanjima a uvesce se i neki noviteti u odnosu na proslu godinu.

Sto te Aleksandar nije zvao stvarno ne znam, verovatno zato sto nije imao sta da ti ponudi od cele price. I on ovo sve radi volonterski i pitanje je koliko bi ljudi pored njega htelo da radi tako nesto. Sa druge strane javna je tajna da ko dovede sponzore ima koji dinar od toga mozda si eventualno na taj nacin mogao da pomognes...

Vezano za 500-2000 dinara, stvarno nije problem, seminar je usmeren ka malim i srednjim preduzecima i mislim da preduzece koje ne moze da priusti 2000 din ne treba ni da postoji. Sa druge strane za studente se Aleksandar pobrinuo da dobiju popust, 500 dinara za 3 dana mu dodje oko piva i po po danu, sto priznaces nije puno ni za studente.

Naravno verujem da i ti imas svoje argumente, ipak sam ja mlad da bih ti protivurecio.

Sve najbolje,

Eniac
glavom i stomakom
__________________

eniax.net - malo pišem
@eniac - puno tvitujem
Eniac je offline   Odgovorite uz citat