Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2009.   #25
aleck
član
Certified
 
Avatar aleck
 
Datum učlanjenja: 09.12.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 81
Hvala: 0
5 "Hvala" u 4 poruka
aleck is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao Misha Pogledajte poruku
To sa nasom il onom madjarskom karticom? Uracunaj tu i nedelju dana posle komitovanja, dok se Apple uveri da si postovao pravila iz "iPhone Human Interface Guidelines", i pazi da ti se ne dogodi ko meni da ti vrate app zato sto si dugme nazvao Synchronize a ne Refresh
Taj approval deo mi najviše ide na kuvac, zato što je iz par poslednjih primera očigledno da to rade koji izgleda ni ne znaju kako funkcioniše iPhone. Ovaj primer sa Tweetie aplikacijom i psovkom na ekranu koji dovlači aktuelne trendove je neverovatan - onakav zaključak može da napravi samo osoba koja pojma nema šta testira.

Koristio sam lokalnu srpsku karticu, a podatke za isti sam slao faxom Appleu u US. Objavljen mi je tekst o tome u PC 150, a biće i nastavka kada bude materijala za njega.


Citat:
Originalno napisao Misha Pogledajte poruku
U pravu si, trziste je vec ogromno i to vredi dodatno platiti ... al meni sve jedno desno oko uvek pocne da twitch-uje kad se setim tog procenta

Sa verzijom iPhone OS 3.0 dolazi nesto extra zanimljivo, zove se "In App Purchase" ... Dodatna mogucnost prodavanja cega jos hoces iz samog appa ... Pri cemu se koristi CC vec unesen za iTunes ... a kao sto svi znamo convenience has killed the cat many times already

Bas me zanima da li ce reket i tu da bude 30% il mozda manje ... Cuj mene ko da ne znam Apple Iako ...
Jeste 30%, rekli su na prezentaciji. Pazi, to samo deluje kao mnogo para, ali uopšte nije. Ja sam prilično siguran da bi mene izašlo mnogo više da sve to moram sam da radim. I pri tom unapred ulažeš vreme i pare da namestiš celu infrastrukturu, pre nego i znaš kako će ići prodaja. Ovde ti naplate od onoga što prodaš. Ako ne prodaš ništa, nema ni troškova.
Ma super je to, jedva čekam da uđem u priču, nadam se laganom rastu i postupnom povećanju prodaje.
__________________
AV
aleck je offline   Odgovorite uz citat