Pogledajte određenu poruku
Staro 19. 07. 2005.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Mislim da on shvata smarty logiku, nije tu problem. Problem je sto je da sada uvek radio sam i nije mu bilo potrebno da povuce crtu izmedju programerskog i dizajnerskog dela. Kapiram ja njega, on kapira sta pokusavam da mu kazem, ali smo pokusavali da isteramo svoje

Generalno, kod koji on predlaze je vrlo lep, ali nepraktican (po mom mišljenju) iz vise razloga (sve je objasnjeno u tekstu), a on ima dilemu, zasto pored tako lepog koda inisistirati na necemu tako jednostavnom (po njegovom mišljenju previše "old-school") kao sto ja predlažem. Moja poenta je bila samo da uz nacin na koji on predlaze da se radi:

1. ne treba nam smarty
2. nemoguće je raditi zajedno na projektu
3. komunikacija je otežana jer bi pri ovakvom radu ja morao stalno da tražim "molim te include-uj mi ovaj CSS ili onaj Javascript", to usporava strašno
4. Ne postoji nikakva razlika između frontend i backend

On voli da mu se generišu mysql queries, ja volim da ih napišem ručno pa makar potrošio po 1 minut više po query-ju.

Zašto preko ICQ? Pa nismo ni mi planirali da pričamo toliko, trebalo je da bude desetak minuta Nije ovde u pitanu sukob tipa: "ja sam u pravu - ne ja sam u pravu", ovo sam stavio čisto da sami procenite kakav pristup bi više odgovarao onome šta radite, bez pretenzija da objavim da sam ja u pravu.

Mada jesam u pravu )) LOL
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat