Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 01. 2007.   #2
sirNemanjapro
Banned
Expert
 
Datum učlanjenja: 31.03.2006
Lokacija: Trnava, Čačak
Poruke: 464
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
sirNemanjapro je ponekada pravio frku ranije
Default

Ajd ovako...

1. SOLARIJUMI.com pa tekst ispod toga (gore levo se nalazi element). napravi preko image mapa da kada se klikne primera radi na frizerski saloni baci te na index od Frizerskih salona gde ce na toj stranici biti poredjani samo linkovi i objasnjenje za svaki od njih. Pa i ako je to samo kozmetika i oprema.

2. ovo English | Srpski povecaj malo. i kada se predje preko toga da imas neki bg hover efekat. Ah da, i velika slova ne bi bila na odmet.

3. Mislim da treba da stoji "Sajt je sponzorisala firma UltraSun d.o.o." umesto ovoga sada, mislim da je pismenije.

4. da ti ove sare sto idu popreko budu ocljivije i napravi razmak izmedju njih jedno 3-4 piksela.

5. Ubaci te iste linije u footer.

6. U footeru koristi small caps za ove linkove, mada i ovako ne izgleda lose. Bas se uklopilo, ok, ne diraj ih.

7. Copyright © Ultra Sun D.O.O.2007,All right reserved >> Copyright © UltraSun d.o.o. 2007. All rights reserved. ( ili na srpskomp to napisi ).

8. Design by, bih ja stavio na kraj copyright dela.

9. Za ove blokove teksta, desno od izdvajamo iz ponude, stavi neki link u njega ( i ako je za sada samo Lorem ipsum) a mozda i neku slicicu pride.

Toliko.
Srecno!
sirNemanjapro je offline   Odgovorite uz citat