Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 01. 2012.   #19
mangia
Pukovnik u penziji
Grand Master
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: Banjaluka, BiH
Poruke: 941
Hvala: 209
585 "Hvala" u 137 poruka
mangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoromangia će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko MSN za mangia Pošaljite poruku preko Skype™ za mangia
Default

Citat:
Originalno napisao mrdr Pogledajte poruku
Mene zanima mozes li da uporedis one koji su dosli preko preporuke i one koji su se javili na oglas? Ima li ikakve razlike?
Nema skoro nikakve razlike. Ljudi koji su se javili po preporuci su radili sa računarima ali čim se spomenu računarske mreže sami se okreću i odustaju.

Pričao sam sa dvojicom momaka koji su završili ETF i već 3 godine traže posao. Ni jedan od njih ne zna skoro ništa o mrežama. Posao koji sam im ponudio je njima nezanimljiv (podešavanje kućnih rutera, tehnička,..). Dakle ne rade ništa i ne radi im se taj posao iako ništa ne znaju (moja ideja je bila da ću njih lakše obučiti jer su barem imali predmet rač. mreže.

Citat:
kontam da bi vi takve otpisali
Ne. Sadašnji radnici su radili prije na ugradnji plina u auta i kao dizajneri tako da nemam predrasuda prema zanimanju. Malo se razočaram kada vidim da je neko išao 4 godine za kuvara recimo a to ga ne zanima.. Nisu li to bačene godine ako već nemaš namjeru raditi sa tim?
__________________
mangiaphoto | BLOGERAJBLOG | ServerAdminBlog

Poslednja izmena od mangia : 12. 01. 2012. u 11:07.
mangia je offline   Odgovorite uz citat