Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 04. 2011.   #10
Charlie`From`Stadium
novi član
 
Datum učlanjenja: 20.04.2011
Poruke: 8
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Charlie`From`Stadium is on a distinguished road
Default

Prvo pozdrav IT profesionalcima, moj prvi post. Dakle uzeo sam intesa internet karticu, kartica mi je stigla, proslo je 24 h dakle aktivna je. Takodje pise da je aktivna i na mom online nalogu na intesinom sajtu. Uz tu karticu sam dobio i jos jedan devizni racun sa isplate sa moneybookersa. Shvatam sve oko potvrdjivanja vaseg racuna tj. procedure gde oni skidaju onaj random iznos pa ja posle cekam nekoliko dana kako bih ukucao prravi iznos bez provizije koji cu lako videti na izvodima i to mi nije problem.

E a sada moj problem kako uopste i odakle da krenem tj. Kako uopste sa moneybookersa da skidam pare kada tamo u padajucem meniju ima sledecih kartica za selektovanje ne znam koja odgovara Intesa Internet Kartici koju ja
imam a znam da moze da normalno ide preko moneybookersa.



Moj drugi problem je CVV/CVC2 na banka tu je i njihovo objasnjenje gde se on nalazi medjutim kao sto verovatno znate Intesa Internet Kartica nema na poledjini taj broj tako da ne mogu ni da uzmem poslednja 3 broja sa nje.





Samim tim ne mogu ni da verifikujem karticu ili da bilo sta prebacujem sa nje na moneybookers racun.
Charlie`From`Stadium je offline   Odgovorite uz citat