Tema: B92 Down
Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 08. 2007.   #60
oksite
Damir Trninic
Expert
 
Datum učlanjenja: 22.04.2006
Poruke: 463
Hvala: 42
63 "Hvala" u 44 poruka
oksite će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Dejan Bizinger Pogledajte poruku
Drago mi je sto je McKracken dao svoj stav, da pricu o necemu pricaju oni koji su u fazonu "been there, done that" a ne oni koji nisu nikad imali takva iskustva.

No hard feelings, ali bilo bi pozeljno da u svemu o cemu se diskutuje da se malo udje u materiju...

...Opet ponavljam, verovatno Webtrends i slicne kompanije ne bi bez razloga trazile toliko samo za servis za analitiku a takvi servisi zauzimaju samo deo resursa koji zauzimaju citavi procesi na sajtu.
OK, no hard feelings, da li vi koristite WebTrends? Koja WT aplikacija vama treba? ML2?

Bilo je interesantno podeliti misljenja oko cene hostinga za B92.net, ako ne zamerate, ja bih se ovde iskljucio bas kako su se, verovatno, iskljucili i nadlezni za ovo pitanje, sa istim zakljuckom: Sve dok je B92.net na istom cvoru sa sajtovima kosovskih medija i organizacija, performanse ce biti bolje nego na bilo kom drugom mestu u svetu. Nema DDoS, nema cestih hakerskih napada.

offtopic: discountasp.net, posle jos jedne nagrade za najboljeg hostera za .NET platformu, bio je pod profi DDoS-om 3 dana, nisi mogao email header-e da skines.

Da li je 25K eura za jednogodisnji ugovor dovoljno ili nije dovoljno, mislim da opasno gresite ako mislite da nije dovoljno. Ali, ajde da mislimo da sve to mora biti kao za Olimpijske igre, meni ne smeta
__________________
dooConsult
oksite je offline   Odgovorite uz citat