Pogledajte određenu poruku
Staro 30. 04. 2006.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Etika i moral u marketingu

Izmena (Presečena tema): Ova tema ja nastala iz ove teme jer otvara neka nova pitanja


Interesatno je totalno odsustvo bilo kakvih moralnih nacela vlasnika sajtova, to je mozda prica za neku novu temu. Ja sam svasta vidjao na RC, za znam provereno da su se neki ljudi sa "konkurentskih" sajtova registrovali kod mene i clanovima slali poruke "ovaj sajt je uzasan dodji na ... .com".

Pojavljuju se drugi, neki muzicari, koji traze tezge tako sto spamuju stotine clanova "mi smo band, sviramo to i to, ako zelite da nas aganzujete pozovite tel xxxxxxx". Da ne pricam o onima sto prodaju CD-ove, i raznim "unesrecenim bogatasicama udovicama iz Obale Slonovace". Sve ih brisem po vidjenju.

Mozda da presecem ovde pa ako ima interesovanja da napravimo neku temu o "moralu" u reklamiranju ?
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 30. 04. 2006. u 21:53.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat