Pogledajte određenu poruku
Staro 08. 07. 2007.   #6
Baxy
novi član
 
Datum učlanjenja: 04.07.2007
Poruke: 4
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Baxy is on a distinguished road
Default Cosmosoft

Najlepse hvala momci na kritikama i vidim da su dobronamerne .
Sajt nisam radio sam niti cu pokusavati kao sto mozda bilo ko od vas nema potrebu da se bavi necim sto se neko drugi bavi vec sam angazovao nekoga ko se u to razume ali ocigledno ne, i to uz jako dobar honorar.
Ime Cosmosoft.... a hardware...... nebitan faktor za svakog onog kome je potreban Abit Mushkin G.Skill XpertVision Moding kucista i mislim da svakoga interesuje cena i kvalitet i siguran sam da to nece nikoga odvratiti od kupovine ili privuci jer se tako ili ovako zove i mislim da taj komentar moze da bude lican samo i nista vise .
Da se nezna o cemu se radi nasajtu OK mislim da je malo uvelicano sigurno nije pekara ,ali prihvatam tu kritiku kao nesto sto treba da se promeni.
Da neduzim pricu.
Svako od vas ko misli da moze da odradi ovaj projekat moze slobodno da mi se javi pa da popricamo o tome.Raspolozen sam za svaku saradnju pa hajde da vidimo dali uz kritike ima nekoga ko bi to preuzeo na sebe .
Zahvaljujem se jos jednom na vasim misljenjima koje ce mi sigurno pomoci u daljem radu a kakav ce on biti...videcemo to za jedno 6 meseci.
Spostovanjem i drugarskim pozdravom BAXY
HVALA..
Baxy je offline   Odgovorite uz citat