Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 02. 2006.   #14
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

pa ok, ja sam na pitanje dobio odgovor, tako da je tema razresena, zato i cela prica ide kao offtopic, cisto da ne otvaramo novu temu za par poruka...u stvari kako hocete, ako mislite da je vredno splitovanja, slobodno...

Off Topic: meni je zaista if(!$nesto) mnogo jasnije nego if($nesto==false). Blize mi je govornom jeziku: "ako nije ispunjen uslov", a i pravi manju guzvu u kodu.. Pogotovo sto $nesto nije boolean, nego recimo neki string, npr. neki get parametar, pa mi je poredjenje sa == malo bezveze. Ali to je stvar licnog ukusa.

Nevezano za to, to jednostavno nije u duhu PHP-a. Zato sam rekao priucen, u smislu nekoga ko je radio godinama u npr. C-u, pa se onda presaltovao u PHP, i sad pise php sintaxu, ali na isti nacin kao sto je ranije radio, nije mu se jos slegao jezik sa njegovim specificnostima...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat